پیام تبریك نوروزی رئیس كل بیمه مركزی به همكاران صنعت بیمه

پیام تبریك نوروزی رئیس كل بیمه مركزی به همكاران صنعت بیمه

زكوي يار مي آيد نسيم باد نوروزي

ازين باد ارمدد خواهي چراغ دل برافروزي

در آستانه سال نو ، ضمن تحسین و تقدیر از تلاش‌های یکایک همکاران عزیز در بیمه مرکزی، پژوهشکده بیمه، سندیکای بیمه گران ایران، صندوق تامین خسارتهای بدنی، صندوق جوان و نوپای بیمه حوادث طبیعی، شرکت های بیمه، تلاشگران و پیشقراولان این صنعت در شبکه فروش ، نمایندگان، کارگزاران ، محاسبان فنی، ارزیابان خسارت ، بازاریابان در اقصی نقاط کشور ، ازخداوند متعال برای شما و خانواده‌های محترمتان که پشتوانه و گنجینه‌های مطمئن تدبیر و تحرک می‌باشند ، آرزوی سلامتی، سربلندی ، بهروزي،دلشادي و دلپاكي را دارم.حلول سال 1401 بر شما مبارک، موفق و سر بلند باشید.

نوروز با همه ی طراوت و سرسبزی اش ، امید می زايد ، نسیم فروردين از رويش دوباره برای طبیعت ،شادي به ارمغان می آورد و همه عالم شور ونشاط را از نو آغاز می کنند .اينك با سپاس از درگاه خالق زیبا آفرین ، به استقبال نوروز باستانی می رویم و همه با هم صفحه ی دل را به تماشای تجلیات جمال حق در سایه‌ی حاکمیت پر برکت جمهوری اسلامی ایران می آراییم.

همکاران گرامی ، خواهران و برادران ارجمند؛

سال 1400 را درحالی پشت سر می‌گذاریم که به برکت آغاز دولت سیزدهم ، بیمه مرکزی در تمامی حوزه های مرتبط تلاش‌های گسترده ای داشته و توفیقات ارزنده ای نیز به دست آورده است. در اين عرصه با بهره مندی از عنایات الهی، تلاش شما زنان و مردان بلند همت و نیک طبع و حمایت و هدایت دولت خدوم و مردمی، شاهد موفقیت‌ها و فعالیت‌های ارزشمندی بوده ایم.

خدای سبحان را شاكریم كه در سایه الطاف و عنايات بيدريغ او و علیرغم وجود فراز و نشیب های فراوان، مجموعه بزرگ  صنعت بیمه توانست همراه و همگام با دیگر خدمتگزاران صادق و توانمند ایران اسلامی، با ایمان راسخ و تلاش و كوشش بی وقفه، گام های بلندی را درعرصه ي خدمت رسانی به ملت سربلند و عزیز ایران بردارد.

ثبت کارنامه ای مملو از تلاش و کوشش آمیخته با صداقت و تواضع ، سرمایه گرانقدر و اعتماد برانگیزی را برای خلق توفیقات بیشتر در سال آتی فراهم آورده است که اميدوارم با نشاط و رضايت مردم عزیزمان در سراسر کشور توام شود.

در آستانه سال نو ، ضمن تحسین و تقدیر از تلاش‌های یکایک همکاران عزیز در بیمه مرکزی، پژوهشکده بیمه، سندیکای بیمه گران ایران، صندوق تامین خسارتهای بدنی،  صندوق جوان و نوپای بیمه حوادث طبیعی،  شرکت های بیمه، تلاشگران و پیشقراولان این صنعت در شبکه فروش ، نمایندگان، کارگزاران ، محاسبان فنی، ارزیابان خسارت ، بازاریابان  در اقصی نقاط کشور ، ازخداوند متعال برای شما و خانواده‌های محترمتان که پشتوانه و گنجینه‌های مطمئن تدبیر و تحرک می‌باشند ، آرزوی سلامتی، سربلندی ، بهروزي،دلشادي و دلپاكي را  دارم.حلول سال 1401 بر شما مبارک ، موفق و سر بلند باشید.

مجید بهزادپور

رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

منبع : وب سایت رسمی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.